Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /data/www/domeny/mainspring.cz/www/templates/gk_creativity/lib/framework/helper.layout.php on line 154

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /data/www/domeny/mainspring.cz/www/includes/application.php on line 536

Tady by neměla být vaše reklama

Proč? Protože ve většině případů je reklama na billboardech jen vyhazování peněz. Navíc nemáte žádnou možnost jak změřit její účinnost. Ano máte pravdu, společnosti které mají mnohamilionové rozpočty si takové plýtvání mohou dovolit a pro ně taková reklama opravdu může fungovat, ale pokud takový rozpočet nemáte ale víte jak využít internetu tak máte vyhráno. V dnešní době spolu mohou bez problému konkurovat velké nadnárodní společnosti a malé firmy nebo dokonce jednotlivci, protože internet všechno změnil. Už nejsou potřeba drahé kanceláře, sekretářky, neutrácí za zbytečnosti a tak se snižují náklady a vytvářejí konkurenční ceny. 

Žijeme v převratné době kdy nic z toho co fungovalo před 5 lety už nefunguje. (nezáleží na tom jestli to vypadá jakoby to fungovalo). Dnes žijeme v době podnikání z domu, podníkání s tím co nás baví, podnikání kde nehraje roli jestli máte investory, ale záleží na tom, jak se dokážete přizpůsobit, jak jste otevřeni změnám a chcete se učit nové způsoby fungování reklamy. 

Tradiční reklama včetně billboradu na ůvodu tohoto článku, je postavéná na tom že vás bude vyrušovat kdy nechcete. Nikdo není nadšený z toho že po 15 minutách od začátku filmu na něj navíc s dvounásobnou hlasitostí někdo vykřikne že záchodová mísa potřebuje silnější kalibr. Reklama/marketing se díky internetu může dělat jinak. 

Reklama na internetu funguje jako magnet

Místo toho abyste lidi vyrušovali tak uděláte všechno pro to, aby k vám sami přišli, když budou chtít a budou k vám doslova přitahováni jako magnetem. Možná je pro spoustu lidí taková představa naprosto nepochopitelná a bude pro ně jednodušší dál platit za tištěné katalogy firem, inzeráty v časopisech a v rádiu a jen tím uspíší potápění lodi na které plují. Aby to začlo fungovat je potřeba udělat radikální změnu. 

Pokud jste připraveni napište nám o první konzultaci zdarma, kde budete mít možnost si ověřit jestli to co vám navrhujeme dává pro vás smysl. Nečekejte, napište teď hned. 

Naposledy změněnopátek, 09 srpen 2013 05:37
Dalibor Štrop

Zabývám se reklamou a marketingem už od roku 1995. 

Internetová stránka: www.daliborstrop.com

Přihlásit

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?